Lajme

24 February 2018

“Makeup, stilim flokësh, zgjedhje veshjesh”, gjithçka brenda avionit që po e çonte Ritën drejt Milanos

Rita Ora po vazhdon me angazhime të njëpasnjëshme pas koncertit madhështor që mbajti në kryeqytetin kosovar të Prishtinës. Së fundmi. ka udhëtuar drejt qytetit të modës, Milano, ku do të merr pjesë në një shfaqje të organizuar nga shtëpia e modës Prada.

Rita ka ndarë gjithçka rreth udhëtimit në llogarinë personale në Instagram teksa shihet në aeroplan. Duke qenë se koha e përgatitjes ishte mjaft e shkurtër për të përgatitur look-n e saj, Rita ka vendosur të bëhet gati në avion, duke evidentuar edhe njëherë format e saj perfekte trupore. Në disa foto Rita shihet vetëm në reçipeta dhe të brendshme, teksa grimerja merret me rregullimin e saj,

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com