Lajme

10 May 2018

Mamaja e Ledrit paralajmëron fanset e tij:” Nëse do e njihnit siç e njoh unë, do të largoheshit prej tij”

Në një intervistë të dhënë së fundmi mamaja e Ledri Vulës, Xheraldina Vula është ndalur tek marrëdhënia e saj me Ledrin por pa harruar të evidentojë edhe të gjitha mangësitë e tij.

“Jemi shumë të lidhur, që të tre si familje. Ne konsultohemi me njëri tjetrin, mirëpo Ledrit i them se nëse të njohin vajzat si të njoh unë, do të largoheshin se ti nuk gatuan, se shtron tavolinën. Një djalë modern si ti duhet të kujdeset për veten dhe jo të thotë ‘A e hekusore këmishën?”, shprehet Xheraldina.

Ledri Vula është një ndër reperët më të suksesshëm të momentit dhe ka shumë fanse që e adhurojnë dhe ajo ka diçka për të thënë për këtë fakt.
“Është një ndjenjë e mirë dhe e dhimbshme sepse kemi qenë të reja edhe ne edhe e dimë kur do një idhull dhe nuk mund të jetë i yti. Në anën tjetër, më vjen shumë mirë që e duan se suksesi matet edhe me dashurin që publiku ta jep. Edhe Ledri, fal shumë dashuri ndaj e kanë të dyanshme.”vazhdon më tej mamaja e Ledrit.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com