Lajme

24 January 2018

Margot Robbie shkëlqen në Australi për premierën e filmit “I, Tonya”

Aktorja australiane, Margot Robbie ka shkëlqyer edhe një herë në daljet e saj.

Bukuroshja bjonde është rikthyer në Australi, në vendlindjen e saj, ku në Sidney promovoi filmin e ri.
“I, Tonya” është filmi i ri i cili pati premierën dhe ku Robbie rrëmbeu suksesshëm vëmendjen në tapetin e kuq ku u shfaq me një fustan të bardhë të hapur, shumë elegant.

Bukuroshja bjonde gjithnjë rrëmben vëmendjen në paraqitjet e saj dhe nuk ishte ndryshe as në Australi.
Robbie është 27 vjeç e martuar me Tom Ackerley nga viti 2016, kurse është shpallur në vitin 2017 si një nga 100 personat më me ndikim nga Time.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com