Lajme

23 August 2017

Mariah Carey akuzohet nga fansat se duket qesharake me photoshop

|
By
|
0 Comment
|

Mariah Carey është shfaqur mahnitëse në setin e ri fotografik ku ajo pozoi topless për revistën Paper. Me flokët e saj të gjata 47-vjeçarja mbuloi gjoksin dhe trupi i saj dukej perfekt.Pikërisht për këtë arsye ylli i popit është vendosur në qendër të kritikave pasi është akuzuar për photoshop.

“Mos i modifiko më fotot, është qesharake. Prano trupin tënd ose shko bëj palestër,”-shkruan një nga fansat e saj.
“Ky nuk është trupi yt… Photoshop i mirë…Pse ke përdorur kaq shumë photoshop, ti je e bukur ashtu siç je..”-vërshojnë komentet negative kunddrejt këngëtares.
Kjo nuk është hera e parë që nëna e dy binjakëve akuzohet për photoshop.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com