Lajme

03 August 2017

Mariah Carey sulmohet rëndë nga fansat

|
By
|
0 Comment
|

Mariah Carey u shënjestrua nga disa persona të cilët morën shkas nga fustani i saj me dekolte të hapur për ta ofenduar rëndë artisten.Ajo kishte pozuar me të dashurin e saj Bryan Tanaka ku kishte dalë shumë në pah gjoksi i saj gjigant.
“Mariah, duhet të biesh në peshë sepse dukesh si balenë”, shkroi njëri prej tyre. Ndërsa një tjetër kishte problem përmasat e “aseteve” të këngëtares: “Mbuloji “airbag”-ët sepse nuk je më e re. Është e shpifur. Mbulohu!”.
Ndërsa nga ana tjetër kishte edhe komentues të cilët nuk e pëlqyen faktin që ajo u ofendua dhe ju vunë në mbrojtje këngëtares.

After the show it's the after party ? @mastrosofficial

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com