Lajme

05 July 2017

Mariah Carey tregon asetet edhe me kostumin e zhytjes

|
By
|
0 Comment
|

Mariah Carey nuk njeh asnjëherë limite sado që vitet kalojnë ajo gjithmonë shfaqet shumë seksi. 47-vjeçarja e veshur me kostum zhytjeje ka nxjerrë në pah gjoksin e saj bombastik dhe duket mjaft tërheqëse.Këngëtarja, e cila ka vendosur që të shijojë një ditë binjakët e saj 6-vjeçarë Roc dhe Roe, ka pozuar me peshkaqenët.
Mariah ka postuar fotot në rrjetin e saj social Facebook dhe shkruan: “Dita e peshkaqenëve. Mos u bëni merak ata janë të butë.”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com