Lajme

31 May 2018

Marron 5 dhe Cardi B sjellin këngën e re “Girls Like You”, pjesë e videoklipit dhe Rita Ora

Maroon 5 dhe Cardi B kanë bashkuar fuqitë dhe kanë sjellë një version të ri të këngës që i kushtohet femrave “Girls Like You”. Kjo e fundit ishte pjesë e albumit të grupit muzikor Red Pill Blues dhe tani është punuar në versionin me reperen e “Bodak Yellow”.

Por, ajo që e bën më të veçantë është edhe shfaqja e këngëtares Rita Orës, e cila merr pjesë si statiste. Gjithashtu aty shfaqet edhe ylli amerikano-latin, Jennifer Lopez, ku këto dyja i kanë dhënë mbështetje këtij versioni të këngës.

Theksojmë se kënga origjinale është sjell pa video dhe se ishte dëgjuar rreth tre milionë herë në YouTube.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com