Lajme

25 September 2019
HHHH

Martohet Mariza Ikonomi dhe Isli Islami!

Kohë më parë   një deklaratë e Mariza Ikomit , teksa tha me shaka se ishte e gatshme të martohej me Isli Islamin bëri bujë në media. Së fundmi, teksa kamerat  e TvT qene te pranishme per te   ndjekur hap pas hapi ”Time Capsule” nga Capital T në Tiranë, gazetari ynë mundi të  realizojë një intervistë me këngëtaren Mariza Ikonimi e cila ndodhej aty për të shijuar koncertin.

Lidhur me Isli Islamin, Mariza sërish me shaka u shpreh se ata të dy janë martuar, madje kanë ngrënë edhe llokumet.

Ndiq përgjigjien e plotë këtu:

Koncerti i Capital T dhe intervistat e plota:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com