Lajme

09 June 2018

Mauro Icardi dhe bashkëshortja e tij në poza provokuese nga pushimet luksoze

Futbollisti Mauro Icardi është duke shijuar disa ditë të mira pushimi së bashku me gruan e tij në Afrikën Lindore. Në disa imazhe të publikuara në rrjetet sociale, dyshja shfaqen të lumtur dhe shumë të dashuruar pranë njëri tjetrit.

Bashkëshortja e futbollistit, Wanda Nara është ajo e cila rrëmben vëmendjen e të gjithëve me format e saj trupore. Fotografitë e tyre janë komentuar shumë në rrjetet sociale nga fansat.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com