Lajme

14 March 2019

Mbesa e Ingrid Gjonit qenka kopje identike e kësaj të fundit!

Ditën e djeshme këngëtarja Ingrid Gjoni vendosi të na rikthejë pas në kohë duke postuar në rrjetin instagram një foto nga fëmijëria e saj.

Mes shumë komenteve komplimentues që Ingridi mori në foto u vu re njëri,ai i motrës së saj Inis Gjoni “Po që më ngjan si Coco-Antonel te kjo foto”

Kaq ka mjafuar që të gjithë më pas të krahasonin fotot e teze Ingridit me mbesën e saj.

Dhe po ato vërtetë ngjanë!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com