Lajme

10 November 2017

Mc Kresha dhe Lyrical Son sjellin “Duqa mi Duqa”

Mc Kresha dhe Lyrical Son të cilët janë pjesë e “PINT”, e prezantuan këtë projekt të shoqëruar me videoklip.

Për tekstin e kësaj kënge janë kujdesur vetë dyshja, ndërsa për videon është kujdesur “PINKMOON”.

Ky projekt është pjesë e albumit të ri të Mc Kreshës dhe Lyrical Son, me titull “USA”.

Kujtojmë që projekti i fundit nga këta dy reperë është kënga “Hey Girl”, e cila ka marrë afro 6 milionë klikime.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com