Lajme

25 June 2019

Rudina Dembacaj i futet biznesit, së shpejti hap një restorant të sajin për martesa.

“A do hapësh dhe ti një portal dhe agjensi martesash si Ermal Mamaqi?”- ishte pyetja e radhës nga Ronaldo Sharka në emisionin MCN Urgjenca drejtuar Rudina Dembacaj, aktores së njohur të humorit.

Rudina, jo vetëm që hodhi poshtë idenë për një portal të sajin por tha se në shtator të këtij viti do të ketë restorantin e saj, si rrallherë në Tiranë me një pamje unike, për martesa, restorant dhe bar.

Për më tepër ndiqni videon:

Emisioni i plotë:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com