Lajme

23 February 2016

#MCN4DJ Vetem me Dj me te mire

||
0 Comment
|

Cdo te hene dhe te shtune dj me te mire ne Shqiperi dhe jashte saj, live mixing per degjuesit e MCN Radio. DJ Mr Rez eshte ai qe hap javen duke miksuar cdo te hene, kenget me hite Reggae, Dancehall dhe HipHop.

DJ MR REZ LIVE SONTE

sonte madnula

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com