Lajme

23 May 2019

Më bëj 1 palë pushime si të Era Istrefit (bashkë me salcat)

Ndërkohë që kaosi i motit në vend po në çorodit trurin e vogël e të madh, Era ka nisur edhe pushimet e para verore në vendin që me siguri të gjithë dëshironi të shkoni.

Në postimet e saj në Instastory, ajo ka treguar se është në Spanjë, ku po shijon diellin dhe pishinën në resortin luksoz, por këngëtarja ka preferuar të mos e zbulojë për publikun se cili person po e shoqëron gjatë pushimeve.

Pushime po çfarë pushimesh!

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com