Lajme

19 June 2018

Me flokë të shkurtra dhe baluke, Irina Shayk habit fansat me pamjen e saj

Irina Shayk i ka habitur të gjithë me pamjen e saj në shfaqjen Dsquared 2. Ajo shfaqet me flokë të shkurtra dhe me baluke ndërkohë që është e veshur me një kostum të zi super shik. Shumë e vështirë të dallosh se ajo është Irina që jemi mësuar të shohim.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com