Lajme

14 March 2019

Më në fund dukesha e Sussex Meghan Markle, mori lejen e lindjes!

Ditën e sotme dukesha e Sussex ka marrë lejen e lindjes dhe nga sot daljet e saj publike do të pezullohen plotësisht!

Takimet e rëndësishme ajo do t’i ndjekë në mënyrë private.

Meghan është në muajin e tetë të shatazanisë dhe shumë pak javë e ndajnë atë nga pritja e bebit.

Deri më atëhere mbetet të presim foton zyrtare dhe të gjithë të njihemi me bebin mbretëror!

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com