Lajme

13 July 2018

Më në fund, Emily Ratajowski zbulon unazën e fejesës dhe është mahnitëse

na befasoi të gjithëve kur në fund të muajit shkurt i dha papritur fund beqarisë së saj, duke u martuar me Sebastian Bear McClard. Por unazën dhe ndonjë detaj nga dasma ajo nuk e kishte ekspozuar deri më tani.

Së fundmi, modelja dhe aktorja publikoi në Instastory unazën gjigande prej diamanti, madje dy të tilla në forma të ndryshme. Unaza arrin shifra miliardëshe, kurse çifti muajin e mjaltit e kanë shijuar në Utah.

Un post condiviso da Emily Ratajkowski (@emrata) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com