Lajme

14 March 2019

Me një “gur”, Tayna kopjoi Ariana Granden dhe Iggy Azalean!

Ditën e djeshme, reperja kosovare Tayna ka publikuar klipin e saj më të ri muzikor me titull “Kce”.

 

Tayna shihet me shumë vajza në klip, skenografia mbante nuancat rozë.

Nisur që nga klipi, Tayna mesa duket është frymëzuar nga klipi i Ariana Grandes, më konkretisht nga “7 Rings”.

1.

Tayna

Ariana Grande

 

2.

Tayna

 

Ariana Grande

3.

Tayna

Ariana Grande

Por nuk mbaron me kaq, beati muzikor, në nisje të këngës nga Tayna ngjan shumë me dy këngët e reperes Iggy Azalea, “Team” dhe “Kream”.

 

 

Dhe jo vetëm beati, disa sekuenca nga klipet e Iggy-t ngjajnë me atë të Taynës.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com