Lajme

16 April 2018

Më pak se një muaj pas divorcit, Logic me partnere të re

Më pak se një muaj pas lajmit të divorcit nga Jessica Adrea, Logic duket se ka nisur një histori të re me një vajzë 19 vjeçare. Sipas TMZ, reperi I talentuar është parë në shoqërinë e Brittney-t teksa kanë qenë duke u ngjitur në avionin e tij privat. Besohet që ata janë njohur në një dyqan pijesh freskuese ku vajza punon.
Përsa I përket ndarjes nga Jessica ishte një ndarje shumë paqësore, dhe në një deklaratë publike Logic tregonte se nuk ka hatërmbetje mes tyre pasi ndarja nuk erdhi nga ndonjë tradhëti. “Thjesht nuk funksionoi më…”-është shprehur ai.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com