Lajme

12 February 2019

Me robdishan dhe me taka super të larta Sam Smith i lë të gjithë pa fjalë!

Sam Smith është ndër këngëtarët më të talentuar me hitet më të suskesshme.

Ditën e sotme këngëtari i njohur ka postuar në rrjetin instagram një foto me të cilën i la të gjithë pa fjalë!

Në foto shfaqej ai i veshur me një robdishan, me një palë taka super të larta ku njëra këmbë ishte e ngritur.

Poshtë së cilës kishte shkruar “Sepse ti mundesh”

Sam Smith ka qënë ndër ato artistë i cili e ka shfaqur hapur homoseksualitetin e tij!

View this post on Instagram

Because you can can can

A post shared by Sam Smith (@samsmith) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com