Lajme

09 January 2017

Meek Mill akuzon rëndë Nicki Minaj

Ndarja mes Meek Mill dhe Nicki Minaj sa vjen e bëhet më e hidhur. Reperi ka bërë një akuzë tronditëse kundër ish të dashurës së saj pasi ajo konfirmoi ndarjen më 5 janar përmes një statusi në rrjetin social “Twitter”.

Ditën e premte, Meek ka bërë një postim në rrjetin social “Snapchat” duke bërë disa akuza të rëndë ndaj Nicki. “Nuk do doja t’ju tregoja që ajo është shtatzënë. Nejse”, ka shkruar Mill në postimin, i cili është fshirë vetëm pak momente më vonë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com