Lajme

03 July 2017

Meek Mill sjell së shpejti albumin e radhës

Kanë kaluar dy vite që nga publikimi i albumit të fundit të titulluar ‘Dreams Worth More Than Money’ të Meek Mill. Reperi që është pjesë e Maybach Music Group është gati tanimë të publikoj albumin e radhës. Bëhet fjalë për projektin e titulluar ‘Wins & Losses’. Gjatë një interviste këtë fundjavë Meek ka treguar se publikimi i albumit nuk do të vonojë. Janë duke përfunduar me miksimin dhe masterizimin dhe së shpejti do të jetë gati për fansat.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com