Lajme

27 January 2018

Megan Fox mahnit me fotot e saj provokuese…

Për aktoren Megan Fox, vitet duket se janë thjesht një numër. Bukuroshja është gjithnjë prezente pranë fansave me bukurinë dhe linjat e saj perfekte përmes postimeve të shumta që bën në rrjetet sociale.

Ajo ka pozuar së fundmi për një kompani të të brendshmeve, fotot e të cilës i ka postuar në rrjetin social Instagram. Ajo duket atraktive dhe joshëse dhe ka tërhequr vëmendjen me pozat e saj.
Megan Fox është 31 vjeçare dhe e martuar prej tetë vitesh me Brain Austin Green me të cilin ka 3 fëmijë.

Un post condiviso da Megan Fox (@meganfox) in data:

Un post condiviso da Megan Fox (@meganfox) in data:

Mood

Un post condiviso da Megan Fox (@meganfox) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com