Lajme

22 October 2018

Meghan Markle dhe ish e dashura e Prince Harryt bëjnë xing me të njejtin fustan

Kur vjen puna te veshja dukesha e Sussex-it nuk gabon kurrë. Madje nëse ajo vesh diçka, nuk ka rëndësi sa e shtrenjtë mund të jetë, veshja shitet brenda pak orësh. Por, me sa duket, këtë herë si frymëzim për dukeshën mund të ketë shërbyer ish e dashura e princ Harry-t, Jenna Coleman. Po, po flasim për të njëjtën ish të dashur që pak ditë më parë u ndesh me Harry-n dhe Meghan-in dhe ndërkohë që u duk sikur dukesha nuk e vuri re, Jenna dhe Harry kaluan një moment të sikletshëm.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com