Lajme

10 June 2018

Meghan Markle duket mahnitëse me paraqitjen e saj por ajo thyen një rregull të rëndësishëm të familjes mbretërore

Meghan Markle dhe Prince Harry sapo janë rikthyer nga muaj i mjaltit dhe menjëherë morën pjesë në një nga eventet më të rëndësishme të quajtur “Parakalimi i ngjyrave”, në nder të ditëlindjes së Mbretëreshës Elisabeth.

Dukesha e Sussex shfaqej mahnitëse me fustanin rozë të stilistes Carolina Herrera, të kombinuar me një kapele të të njëjtës ngjyrë. Por sipas britanikes “The Sun”, Meghan Markle theu protokollin e veshjes së familjes mbretërore sepse femrat e familjes mbretërore nuk duhet të veshin fustane ku ekspozohen shpatullat.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com