Lajme

20 November 2018

Meghan Markle tërheq vëmendjen me pamjen dhe barkun e saj të rrumbullakosur

Në eventin e “The Royal Variety Performance”, nuk kishte si të mungonte edhe dukesha e Sussex, Meghan Markle. Ajo shkëlqeu përkrah bashkëshortit të saj Princit Harry, e veshur me fustanin e saj me rripa. Fustani është i markës Safiyaa, një markë që u hap në muajin tetor në Fiji.

 

Pjesa e sipërme e tij ishte i gjithi i punuar me temina të zeza dhe të bardha, ndërsa më tej vijonte blu dhe me një bisht të gjatë. Si gjithmonë, Meghan kishte zgjedhur një makijazhit natyral. Këtë herë tërhoqi së tepërmi vëmendjen edhe barku i saj i rrumbullakët që I jepte edhe më shumë hijeshi pamjes së saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com