Lajme

28 August 2017

Mel B shkruan në fustan mesazhin ndaj ishbashkëshortit të saj

Mel B kishte një paraqitje domethënëse në natën e ndarjes së çmimeve “MTV VMA”, fustani i saj u konsiderua si një mesazh i qartë për ish-bashkëshortin Stephen Belefonte.

Këngëtarja dhe anëtarja e jurisë në “America’s got talent” u shfaq me një fustan të ngushtë pas trupit me shumë ngjyra dhe me shkrimin “Kurrë nuk do të jem pronë e jotja”, drejtuar ish-bashkëshortit me të cilin po kalon një divorc të vështirë.

Mel u shfaq tepër e ndryshuar, në fizik dhe në “look”, me shumë kile të humbura dhe me një prerje flokësh ndryshe, të shkurtër dhe në nuancat e biondes.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com