Lajme

19 July 2018

Melania Trump “frikësohet” nga Vladmir Putin

Një video e re e Melania Trump ndërsa takon Presidentin e Rusisë, Vladmir Putin, në Helsinki, po bën xhiron e rrjetit. Zonja e Parë duket absolutisht e “tmerruar” të shohë dhe të takojë Presidentin e Rusisë.

E veshur me një pallto të verdhë plot shkëlqim, Melania e bëri shumë mirë detyrën e saj si Zonjë e Parë, por vetëm për pak momnete sepse më pas pamja e fytyrës së saj e “tradhëtoi”.

Me mirësjellje, ajo shtrëngi dorën me Presidentin e Rusisë, madje edhe buzëqeshi, por menjëherë pas saj, mori një pamje krejt tjetër, si e tmerruar.

Të gjithë që e kanë parë videon, e kanë kuptuar menjëherë reagimin e çuditshëm të Melania-s para kamerës me një shprehje fytyre aspak të natyrshme, por më shumë se kaq, sikur i frikësohet atij njeriu.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com