Lajme

13 June 2018

Mes petalesh dhe nudo, Roza Lati feston ditëlindjen

Një nga moderatoret më të përfolura të ekranit shqiptar, Roza Lati feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë, pikërisht në orën 00:0 Roza ka zgjedhur të postojë një video sensuale për të gjithë ndjekësit e saj.

Roza shfaqet komplet nudo, e shtrirë mes petalesh trëndafili, ku me disa prej tyre mbulon edhe pjesët intime. Moderatorja shfaqet shumë joshëse teksa kamera i filmon trupin dhe tatuazhet e shumta.

“Gëzuar ditëlindjen Roza”, është përshkrimi që moderatorja ka lënë krah videos.

Happy Birthday Rose… • thank you HERA COMPANY for this beautiful birthday gift 🌹 •

Un post condiviso da Roza Lati © (@roza_lati) in data:

Happy Birthday Rose… Photo & video by #HeraCompany

Un post condiviso da Roza Lati © (@roza_lati) in data:

Happy Birthday Rose… #HeraCompany

Un post condiviso da Roza Lati © (@roza_lati) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com