Lajme

16 July 2018

Michelle Obama fanse e Beyonce dhe Jay Z !

||
0 Comment
|

Zonja Obama dhe vajza e saj 17-vjeçare Sasha ishin në koncertin e radhës të çiftit në turneun e tyre “On the Run II” mbrëmjen e së dielës.

Michelle dhe Sasha sigurisht nuk kaluan pa u vënë re nga fansat dhe paparacët që ndodheshin në Stade de France përpara se Beyonce dhe Jay-Z të ngjiteshin në skenë.

Michelle u pa nën shoqërin e nënës së Beyonce Tina Knowles.

E veshur me pantallona të shkurtra të bardha, një bluzë të lirshme, sandale me platformë bezhë të lartë, ajo qëndroi pranë Tina-s në një zonë VIP në pjesën e përparme të skenës,ato dukeshin mjaft miqësore me njëra tjetrën dhe shumë solare.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com