Lajme

01 February 2018

Michelle Obama tregon situatën e sikletshme gjatë takimit me Melanie Trump në Shtëpinë e Bardhë

Zonja e Parë e USA, Michelle Obama ka qenë e ftuar në emisionin “The Ellen Show” dhe ka folur për një situatë shumë të sikletshme. Kur Donald dhe Melania Trump shkuan për herë të parë në Shtëpinë e Bardhë, kjo e fundit i ka dhënë Michelle një dhuratë që e ka vënë në siklet.

Ajo supozohej të ishte një vizitë shtetërore për këtë arsye ka shumë protokoll. Ish Zonja e Parë ka treguar me shumë humor se Melania as që donte t’ja dinte për rregullat. Në një vizitë të tillë është e parashikuar çdo lëvizje, si të qëndrosh, si të flasësh ndërkohë që dhuratat apo shkëmbime të çdo lloji nuk tolerohen.

Në kutinë që Michelle e publikoi pas një viti ishte një kornizë fotosh që ashtu sikurse u shpreh vetë ajo: “Shume zhurmë për asgjë”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com