Lajme

13 May 2017

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher përgenjeshtrojnë lajmin që…

|
By
|
0 Comment
|

Dy aktorët e njohur Mila Kunis dhe Ashton Kutcher kanë hedhur poshtë aludimet se martesa e tyre është drejtë fundit. Pak ditë më parë qarkulluan thashetheme se dyshja janë drejtë ndarjes dhe arsyeja kryesore e divorcit të tyre është xhelozia.

Por të gjitha këto aludime u hodhën poshtë, pasi burime pranë aktores e kanë mohuar këtë divorc. Ata kanë treguar se nuk është aspak e vërtetë që çifti do të ndahet, kanë probleme si çdo çift por jo aq të mëdha sa për të shkatërruar familjen e tyre.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com