Lajme

14 August 2017

Miley Cyrus dhe Bruno Mars nderohen me çmim nga “Teen Choice Awards”

|
By
|
0 Comment
|

Miley Cyrus dhe Bruno Mars, do të jenë dy këngëtarët që u nderuan sot në “Teen Choice Awards 2017”.Në 19-vjetorin e kësaj shfaqje, Rita Ora dhe Louis Tomlison, nderuan yjet e televizionit, filmit, sporteve dhe personaliteteve të YouTube, shkruan The Washington Post.Miley Cyrus mori çmimin që e falënderon për prezencën e saj prej një dekade. Deri tani ajo ka marrë 18 çmime dhe është nominuar për katër të tjerë.Bruno Mars mori çmimin për suksesin e tij në muzikën pop.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com