Lajme

19 July 2018

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i japin fund lidhjes së tyre?

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth njoftohet se kanë hequr dorë nga martesa e tyre pas keqkuptimeve rreth periudhës se kur do të krijojnë familje.

Happy birthday Jesus

A post shared by Liam Hemsworth (@liamhemsworth) on


Çifti i cili fillimisht u fejua në vitin 2012 me sa duket i ka dhënë fund sërish lidhjes dhe shkaktare duket se është Miley pasi ka vonuar planet e dasmës dhe idenë e krijimit të familjes. Diçka e tillë bëhet e ditur nga revista “OK” .

“Miley shtyu planet për dasmën dhe Liam është lodhur prej saj. Ata kohët e fundit nuk janë shoqëruar me njëri tjetrin. Ajo nuk dëshironte të martohej, dhe kjo gjë si ka pëlqyer Liam.”.

Kjo përforcohet edhe më tepër nga fakti se Miley ka fshirë javën e kaluar të gjitha postimet në Instagram duke shkaktuar dhe mjaft pakënaqësi nga ana e fansave ndërsa Liam endee vazhdon të ketë çdo postim me Miley.

My little angel and I.

A post shared by Liam Hemsworth (@liamhemsworth) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com