Lajme

02 May 2018

Miley Cyrus “trembet” nga veprimi i fundit i Liam …

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë në një lidhje dashurie prej disa vitesh dhe dashuria e tyre është kthyer në një shembull për mjaft çifte. Ata janë aktivë në rrjetet sociale ku shpeshherë publikojnë dhe video mjaft “funny”.

Liam publikoi një video me shkrimin “Ajo më dashuron kur bëj këtë”, ku tremb Miley-n, e cila u tremb aq shumë sa në fakt shpërtheu nga inati. “Shko në djall! Të urrej. Jam gati për të qarë tani”, dëgjohet të thotë Miley në video. Edhe javën e kalur Hemsworth e trembi Miley-n për vdekje, duke bërtitur në mënyrë të frikshme teksa i jepte makinës.

Lmaooooo that's why I love these two so much ❤😂 Miley is too cute when she's scared

Un post condiviso da Miley Cyrus (@mileysofficial) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com