Lajme

16 April 2018

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu shijojnë romancën e tyre në qytetin e dashurisë

Çifti simpatik, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu kanë vendosur që këto ditë t’i kalojnë së bashku në qytetin e dashurisë, në Venecia të Italisë.

Nga atje ata nuk kanë hezituar që të publikojnë fotografi në rrjetin social Instagram, në të cilat duken më të lumtur se kurrë më parë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com