Lajme

17 November 2018

Mimoza Shkodra flet për herë të parë për ndarjen nga Seldi

Ndarja e Seldi Qalliut dhe Mimoza Shkodrës, ka qenë një nga më të komentuarat në mediat rozë. Motivi i ndarjes nuk u bë i ditur dhe kjo e shtoi dhe më tepër kuriozitetin e fansave. Fillimisht ishte Seldi, ai i cili u shpreh se “Kështu ishte e shkruar”, por pa treguar motivin e ndarjes.

Për herë të parë, në një intervistë të dhënë së fundmi edhe Mimoza ka folur për ndarjen me Seldin duke u shprehur se:“Jam ndarë, jam single. Për momentin jam e ngarkuar me punë dhe mund të them lirisht që jam e lumtur. Nuk gënjej dot, jam rehat dhe e lumtur”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com