Lajme

22 January 2018

Mimoza Shkodra, intervistë ekskluzive për ‘Dasara Show’

Mimoza Shkodra, e fejuar prej muajsh me Seldi Qalliun, kishte dy vite që nuk jepte më asnjë intervistë. As me rastin e fejesës së tyre ata nuk dhanë asnjë deklaratë, përkundrazi sollën një këngë, sa romantike aq edhe e gjallë dhe ritmike. Për herë të parë ajo është rrëfyer eksluzivisht tek Dasara. Sa vite më e madhe është Mimoza Shkodra nga Seldi? Si u njohën, çfarë i bashkon dhe gjithashtu një panoramë e karrierës së saj janë të gjitha ato për të cilat rrëfehet në intervistën për “Dasara Show”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com