Lajme

22 January 2018

Mimoza Shkodra: Ja si nisi romanca me Seldin

Mimoza Shkodra, e fejuar prej muajsh me Seldi Qalliun, kishte dy vite që nuk jepte më asnjë intervistë. As me rastin e fejesës së tyre ata nuk dhanë asnjë deklaratë, përkundrazi sollën një këngë, sa romantike aq edhe e gjallë dhe ritmike. Për herë të parë ajo është rrëfyer eksluzivisht tek Dasara dhe ka treguar ndër të tjera edhe si nisi romanca mes tyre. Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com