Lajme

17 November 2016

Miqtë dhe familja kujtojnë Dr Florin, shikoni postimet prekëse të tyre

Aurela Gaçe, Landi Hysi, Eli Fara dhe Ermal Mamaqi janë disa nga miqtë e të ndjerit Dr Flori që sot, në këtë 2- vjetor të ndarjes së tij nga jeta, e kanë kujtuar me mall artistin duke ndarë postime të dedikuara për të. Përsa i përket familjarëve, në Instagram kanë postuar foto të Dr Florit me fjalë prekëse ne krah, edhe bashkëshortja e tij Blerina dhe Albani, vëllai.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com