Lajme

20 April 2018

Miranda Kerr në muajt e fundit të pritjes së ëmbël

Mirnada Kerr është shtatzënë dhe një detaj i tillë ku kuptua mjaft thjeshtë nga një video e postuar në rrjetin social Instagram.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, themeluesi i Snapchat janë në pritje të fëmijës së tyre të parë që së shpejti pritet të vijë në jetë.

Në videon e publikuar nga VougeVideos, shihet ndër tjera se sa shumë e ka zbukuruar shtatzënia atë.

Maternity fashion fun with @voguemagazine ??❤️?? (link in bio)

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com