Lajme

09 November 2018

Miriam Cani si një “engjëll” në fotot që paralajmërojnë këngën e re

Këngëtarja e njohur Miriam Cani, prej disa ditësh përmes postimeve të saj në rrjetet sociale ka bërë të ditur se do publikojë këngën e saj më të re.

“Në parajsë’ titullohet kjo këngë dhe Miriam pritet të vijë tejet e mrekullueshme. Në fotot e publikuara prej saj ajo duket si një “engjëll” dhe tërheq vëmendje edhe me stilin e saj. Fotot kanë marrë komente dhe pëlqime të shumta nga fansat, të cilët mezi po presin publikimin e këngës.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com