Lajme

18 January 2018

Miriam Cani tejet natyrale në postimin e fundit…

Këngëtarja e njohur Miriam Cani në fundin e vitit 2017 shënoi rikthimin e saj në muzikë, pas një mungesë të gjatë në skenë për shkak të përkushtimit tërësisht ndaj vajzës së saj Ameli. Ajo u rikthye me gjithsej dy projekte, të cilat rezultuan të suksesshme.

Miriam është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet mjaft e freskët dhe ka befasuar fanssat teksa pozon pa makijazh sepse duket tërheqëse natyrale.

Mirmengjesss ☺️

Un post condiviso da Miriam Cani (@miriamcani) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com