Lajme

20 October 2018

Miriam Cani tepër sensuale me fustan transparent

Këngëtarja e njohur Miriam Cani, është shumë e pëlqyer nga publiku për stilin e saj. Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa imazhe të reja në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet mjaft tërheqëse.

Ajo ka pozuar buzë një liqeni, e veshur me një fustan transparent dhe pallto të zezë. Me flokët e saj bionde dhe të lëshuara, këngëtarja dukej edhe më joshëse.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com