Lajme

12 July 2018

Modelja Amina Shena publikon foton e parë me vogëlushin e saj

Një muaj më parë modelja e njohur shqiptare Amina Shena dha lajmin e bukur që kishte sjell në jetë djalin e saj të parë. Ajo publikoi një foto ku shfaqej dora e vogëlushit dhe pranë fotos zbuloi edhe emrin e veçantë, Jetnis Junior.
Modelja pas një muaj është bërë aktive në rrjetet sociale dhe ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me vogëlushin. Siç shihet në foto, ajo duket në mjaft e bukur dhe brenda pak ditësh ka arritur të rikthej format e saj trupore.

Amina në krahë mban vogëlushin e saj, i cili e ka mbuluar fytyrën me duar. Ky ishte dhe prezantimi i parë i Jetnisit të vogël me ndjekësit e nënës së tij.

💙👶🏻

A post shared by Amina Shena (@aminashena) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com