Lajme

15 August 2018

Modelja Cara Delevingne dhe aktorja e njohur në një romancë së bashku

Modelja e famshme Cara Delevingne ka habitur fansat pasi është fotografuar në shoqërinë e aktores Ashley Benson. Në imazhet e publikuara ato shihen duke u puthur dhe përqafuar në aeroportin Heathrow të Londrës.

Prej disa ditsh në mediat rozë po qarkullonin lajme të tilla dhe keto foto tregojnë se ato janë më të dashuruara se kurrë dhe një fakt të tillë nuk ngurrojnë ta shfaqin edhe në publik.

Njëkohësisht, në fillim të muajit maj ato u panë së bashku në një koncert të Lauryn Hill, në New York.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com