Lajme

11 October 2018

Modelja e njohur 5-muajshe shtatzënë sfilon në pasarelë dhe duket e mrekullueshme

Lily Aldridge është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe kjo gjë duket që s’e ka penguar që të shfaqet më bukur se kurrë në sfilatën e “Brandon Maxwell” në Javën e Modës në New York.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com