Lajme

14 April 2017

Modelja e njohur lë ndjekësit pa fjalë

Ajo njihet si një modele me forma shpërthyese ku shpesh provokon me fotot që publikon në rrjetet sociale.
Bëhet fjalë për Eva Padlock e cila ka publikuar një fotografi ku shfaqet topless në plazh.
Mirëpo gjithë vëmendja shkon të gjoksi i saj bombastik të cilin e ka mbuluar vetëm me një dorë. E për ta bërë foton e dhe me provokuese me dorën tjetër duket sikur do të zbërthejë edhe pjesën e mbetur të të brendshmeve.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com