Lajme

25 June 2017

Modelja e njohur pushime në Itali

Modelja Emily Ratajkowski momentalisht po shijon pushimet e saj në Itali dhe këto momente e kujtime të bukura ka vendosur t’i ndajë edhe me fansat apo ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Bukuroshja është ndalur në qytetin e saj të preferuar, Toskanë për të shkrepur disa foto ku mbiztorojnë ato me bikini. Për fansat e saj këto lloj fotosh janë të preferuarat e tyre pasi hiret e saj janë mahnitëse.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com