Lajme

30 December 2019

Modelja e parë shqiptare fiton kontratë me revistën prestigjioze “Vogue”

||
0 Comment
|

Miss Ballkani Atalanta Kërçyku, e ftuar në Mcn Radio 103.1 FM , vazhdon dhe na sjell supriza nga karrierën e saj.E pyetur nga moderatorja e “Stay Tuned” Valbona Mhilli nëse pjesmarrja në evente bukurie i ka mundësuar kontakte dhe oferta të rëndësishme pune ajo përgjigjet e entuziasmuar:Jam kontaktuar nga menaxheri i revistës “Vogue”për të bërë një provë në janar si imazh i kësaj kompanie . Kjo mbetet për mua gjëja më e mirë që mund të fitoja nga një kunkurs bukurie.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com